Kategorijas
 
Ražotāji
 
Latvijas interneta veikali Salidzini
Iepirkumu grozs
0 produktu
 

LEMFORDER 13308 02 (6), Neatkarīgas riteņa piekares svira, riteņa piekare

LEMFORDER 13308 02 (6), Neatkarīgas riteņa piekares svira, riteņa piekare
Palielināt
Cena: 87,93€
Pieejamība: 2
Modelis: Neatkarīgas riteņa piekares svira, riteņa piekare
Ražotājs: LEMFORDER
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

LEMFORDER 13308 02

Tehniskie parametri:

Numuri:

  1. 13308 02
  2. 1330802
  3. 4047437020870

Raksturojumi:

  1. Uzstādīšanas mala - pakaļējais tilts
  2. Uzstādīšanas mala - augšā
  3. Uzstādīšanas mala - abās pusēs
  4. Uzstādīšanas mala - priekšā
  5. Stūres tips - Šķērssvira
  6. Papildus artikuls / Papildus informācija 2 - ar gumijas gultni
  7. Papildus artikuls / Papildus informācija - ar aksesuāriem

Konstrukcijas numuri:

  1. ALFRED HEYD BM2143
  2. BMW 33321090745
  3. BMW 33321097264
  4. BMW 33326768791
  5. FEBI BILSTEIN 12580
  6. KOIVUNEN OY 021BMW74
  7. LEMFORDER 023290002515
  8. LEMFORDER 023290026515
  9. LEMFORDER 02329004251501
  10. LEMFORDER 02329004251502
  11. LEMFORDER 1330802
  12. LEMFORDER 4047437020870
  13. MEYLE 3160393807
  14. MOOG BMTC0486
  15. QUINTON HAZELL QLS1754S
  16. STAHLGRUBER 4663223
  17. TRW 21385602Z853630
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

Šim produktam nav papildus attēlu.