Kategorijas
 
Ražotāji
 
Latvijas interneta veikali Salidzini
Iepirkumu grozs
0 produktu
 

LEMFORDER 13307 01 (6), Piekare, riteņa gultņa korpuss

LEMFORDER 13307 01 (6), Piekare, riteņa gultņa korpuss
Palielināt
Cena: 23,12€
Pieejamība: 59
Modelis: Piekare, riteņa gultņa korpuss
Ražotājs: LEMFORDER
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

LEMFORDER 13307 01

Tehniskie parametri:

Numuri:

  1. 13307 01
  2. 1330701
  3. 4047437020887

Raksturojumi:

  1. Uzstādīšanas mala - pakaļējais tilts
  2. Uzstādīšanas mala - apakšā
  3. Uzstādīšanas mala - abās pusēs
  4. Uzstādīšanas mala - ārēja

Konstrukcijas numuri:

  1. ALFRED HEYD BM2142
  2. ALPINA 33326767748
  3. BMW 33321090504
  4. BMW 33321095631
  5. BMW 33326750371
  6. BMW 33326767748
  7. BMW (BRILLIANCE) 33326767748
  8. FEBI BILSTEIN 18897
  9. LEMFORDER 040290013515
  10. LEMFORDER 04029202251501
  11. LEMFORDER 04029202251502
  12. LEMFORDER 1330701
  13. LEMFORDER 4047437020887
  14. MEYLE 3160104347
  15. STAHLGRUBER 4576963
  16. TRW JBJ712
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

Šim produktam nav papildus attēlu.