Kategorijas
 
Ražotāji
 
Latvijas interneta veikali Salidzini
Iepirkumu grozs
0 produktu
 

MONROE G21632 (5), Amortizators

MONROE G21632 (5), Amortizators
Palielināt
Cena: 36,08€
Pieejamība: 2
Modelis: Amortizators
Ražotājs: MONROE
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

MONROE G21632

Tehniskie parametri:

Numuri:

  1. G21632
  2. 5412096204395

Raksturojumi:

  1. Amortizatora savienojuma veids - augšējais stienis
  2. Amortizatora savienojuma veids - apakšējais caurums
  3. Amortizatora sistēma - divcauruļu
  4. Amortizatora veids - gāzes spiediens

Konstrukcijas numuri:

  1. AL-KO 1073G
  2. BILSTEIN BNE2945
  3. BOGE 27B42A
  4. KYB 344230
  5. MEYLE 5267250000
  6. MONROE 5412096204395
  7. MONROE G21632
  8. OPTIMAL A1073G
  9. QUINTON HAZELL 179661
  10. SACHS 105828
  11. VOLVO 2714921
  12. VOLVO 2716876
  13. VOLVO 2719045
  14. VOLVO 35462829
  15. VOLVO 68003276
  16. VOLVO 91346239
  17. VOLVO 9140264
  18. VOLVO 9173317
  19. VOLVO 91733170
  20. VOLVO 9173318
  21. VOLVO 91733188
  22. VOLVO 9173320
  23. VOLVO 91733204
  24. VOLVO 9173820
  25. VOLVO 91738203
  26. VOLVO 9173851
  27. VOLVO 91738518
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

Šim produktam nav papildus attēlu.