Kategorijas
 
Ražotāji
 
Latvijas interneta veikali Salidzini
Iepirkumu grozs
0 produktu
 

Noteikumi un nosacījumi

Noteikumi un nosacījumi.

 1. Preču iegāde internetveikalā myparts.lv norit atbilstoši 28.05.2002 LR Ministru kabineta noteikumiem Nr.207-“Noteikumi par distances līgumu” ar grozījumiem, kas pasludināti 15.03.2005.
 2. Interneta veikalā myparts.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt pilnīgu informācijas precizitāti, tāpēc papildus mājas lapā sniegtajai informācijai par attiecīgo preci, pircējam ir iespējams iegūt papildus informāciju par attiecīgo preci, sazinoties ar mums vai izpētot informāciju ražotāju oficiālajās mājas lapās.
 3. Cenas un preču piedāvājumi interneta veikalā var tikt mainīti bez brīdinājuma.
 4. Cenas pārdodamajām precēm interneta veikalā myparts.lv ir norādītas Latvijas Latos bez transporta izdevumiem un ietver pievienotās vērtības nodokli 21%.
 5. Ja apmaksas veids ir naudas pārskaitījums, tad apmaksa jāveic 3 dienu laikā no rēķina izsūtīšanas brīža. Ja rēķins netiek apmaksāts paredzētajā laikā, tiks uzskatīts, ka klients ir atteicies no pasūtījuma.
 6. Pirkuma pieteikumu Jūs varat aizpildīt latviešu vai krievu valodā.
 7. Informācija par klientiem un veiktajiem pasūtījumiem netiek izpausta trešajām personām, izņemot gadījumus, kad to paredz LR likumdošana.
 8. Ja prece, ko vēlaties iegādāties, nav noliktavā, un tā ir speciāli jāpasūta, Jums būs jāveic garantijas iemaksa 100 % apmērā no preces vērtības.
 9. Lai izlabotu pasūtījuma laikā ieviesušās ievadkļūdas, lūdzu, sazinieties ar mums pa telefonu vai sūtiet e-pastu.
 10.  Klientam ir tiesības atkāpties no pirkuma līguma 14 dienu laikā, ja prece neatbilst gaidītajai. Atteikuma tiesību realizēšanas laikā klients ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atbilstoši LR Patērētāju aizsardzības likumam. Preci var atgriezt tikai oriģinālā, nebojātā iepakojumā un pilnā komplektācijā.

 11. Pirkuma līguma kopijas interneta veikals myparts.lv neuzglabā.
 12. Informācijas pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.