Kategorijas
 
Ražotāji
 
Latvijas interneta veikali Salidzini
Iepirkumu grozs
0 produktu
 

MAHLE ORIGINAL OC230 (6), Eļļas filtrs

MAHLE ORIGINAL OC230 (6), Eļļas filtrs
Palielināt
Cena: 4,97€
Pieejamība: 33
Modelis: Eļļas filtrs
Ražotājs: MAHLE ORIGINAL
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

MAHLE ORIGINAL OC230

Tehniskie parametri:

Numuri:

  1. OC230
  2. 78753352
  3. 4009026032527

Raksturojumi:

  1. Diametrs (mm) - 76
  2. Vītnes izmērs - M20x1,5
  3. diametrs 2 (mm) - 63
  4. Filtra izpildījums - Uzskrūvējams filtrs

Konstrukcijas numuri:

  1. ACDelco PF1177
  2. ACDelco PF9
  3. ACDelco X120
  4. ACDelco X88
  5. ACDelco X92
  6. ALCO FILTER SP819
  7. ALCO FILTER SP911
  8. AMC Filter MO432
  9. AMC Filter MO433
  10. AMC Filter MO511
  11. BALDWIN B1404
  12. BALDWIN B173S
  13. BOSCH 0451103316
  14. BOSCH 0986452016
  15. BOSCH O126
  16. BOSCH P2016
  17. BOSCH P3316
  18. CATERPILLAR 9Y4491
  19. CATERPILLAR 9Y4512
  20. CHAMPION F111
  21. CHAMPION F119
  22. CLEAN FILTERS DO324
  23. CLEAN FILTERS DO327
  24. CLEAN FILTERS DO328
  25. COOPERS Z527
  26. COOPERS Z73
  27. CROSLAND 2142
  28. CROSLAND 310
  29. CROSLAND 368
  30. DONALDSON LFP550173
  31. DONALDSON P550173
  32. DONALDSON P779193
  33. DONALDSON P779213
  34. FIAAM FT4911
  35. FIAAM FT4947
  36. FILTRON OP536
  37. FILTRON OP633
  38. FIRST LINE FLF522
  39. FIRST LINE FLF542
  40. FIRST LINE FLF545
  41. FLEETGUARD LF3336
  42. FLEETGUARD LF3537
  43. FLEETGUARD LF3996
  44. FLEETGUARD LF798
  45. FORD 5006227
  46. FORD 5010038
  47. FORD 5012574
  48. FRAM PH3562
  49. FRAM PH4870
  50. GENERAL MOTORS 93156093
  51. GENERAL MOTORS 93156247
  52. GENERAL MOTORS 93156667
  53. HENGST FILTER H20W07
  54. HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315015
  55. KIA K71014710
  56. KOLBENSCHMIDT 105OS
  57. KOLBENSCHMIDT 50013105
  58. KOMATSU 4316740
  59. KOMATSU 8942435020
  60. KOMATSU 8944304110
  61. KOMATSU 94243502
  62. KOMATSU 94430411
  63. MAHLE ORIGINAL 4009026032527
  64. MAHLE ORIGINAL 78753352
  65. MAHLE ORIGINAL OC230
  66. MANN-FILTER W81580
  67. MECAFILTER ELH4146
  68. MECAFILTER ELH4260
  69. MITSUBISHI D001450
  70. MITSUBISHI K4662010
  71. MITSUBISHI K486201
  72. MITSUBISHI MD001445
  73. MITSUBISHI MD007095
  74. MITSUBISHI MD007360
  75. MITSUBISHI MD030795
  76. MITSUBISHI MD031805
  77. MITSUBISHI MD061445
  78. MITSUBISHI MD071462
  79. MITSUBISHI MD071462A
  80. MITSUBISHI MD084693
  81. MITSUBISHI MD136466
  82. MITSUBISHI MD322508
  83. MITSUBISHI MZ690072
  84. MITSUBISHI XD00145
  85. MITSUBISHI XD031805
  86. MONARK 30758880
  87. MOTORCRAFT EFL254
  88. MOTORCRAFT EFL285
  89. NIPPARTS J1315015
  90. PBR BC1132
  91. PBR BC1145
  92. PROTON 414505
  93. PROTON MD031805
  94. PUROLATOR L10193
  95. QUINTON HAZELL WL7081
  96. SMART 1221800110
  97. TECNOCAR R424
  98. TECNOCAR R925
  99. TEHO 4319
  100. TJ FILTERS FB5421
  101. TOYO TIRES TO243
  102. TOYO TIRES TO245
  103. UFI 2327100
  104. UFI 2348500
  105. UNIPART GFE233
  106. VIC C301
  107. VIC C303
  108. WIX FILTERS 51381
  109. YANMAR 12915035150
  110. YANMAR 12915035151
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

Šim produktam nav papildus attēlu.