Kategorijas
 
Ražotāji
 
Latvijas interneta veikali Salidzini
Iepirkumu grozs
0 produktu
 

DENSO K20TXR (5), Aizdedzes svece

DENSO K20TXR (5), Aizdedzes svece
Palielināt
Cena: 3,79€
Pieejamība: 6
Modelis: Aizdedzes svece
Ražotājs: DENSO
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

DENSO K20TXR

Tehniskie parametri:

Numuri:

  1. K20TXR
  2. D20
  3. 42511050631

Raksturojumi:

  1. Diametrs (mm) - 14
  2. Uzgriežņu atslēgas atveres platums - 16
  3. Aizdedzes svece - 2 masas elektrodi

Konstrukcijas numuri:

  1. AUDI 101000031AA
  2. BERU 14F7LDUR
  3. BERU 14F7LDUR4
  4. BERU 14F8LDUSR
  5. BERU 14FLR8LDUX
  6. BERU 14FR7KDU
  7. BERU 14FR8LDU
  8. BERU 14FR8LDU4
  9. BERU Z101
  10. BERU Z14
  11. BERU Z74
  12. BMW 12120030548
  13. BMW 12120148593
  14. BMW 12129063428
  15. BMW 12129064619
  16. BMW 12129064656
  17. BMW 12129065366
  18. BOSCH 0242229591
  19. BOSCH 0242235589
  20. BOSCH F7LDCR
  21. BOSCH F8LDCR
  22. BOSCH FLR7LDCU
  23. BOSCH FLR8LDCU
  24. BOSCH FLR8LDCU4
  25. BOSCH FLR8LDSU
  26. BOSCH FLR8LDU
  27. BOSCH FR78
  28. BOSCH FR78ME
  29. BOSCH FR78X
  30. BOSCH FR7KDC
  31. BOSCH FR7LDC
  32. BOSCH FR7LDC4
  33. BOSCH FR7LDCU
  34. BOSCH FR8KDC
  35. BOSCH FR8LDC
  36. BOSCH FR8LDC4
  37. CHAMPION C9BMC
  38. CHAMPION OE019
  39. CHAMPION OE026
  40. CHAMPION OE085
  41. CHAMPION RC10DMC
  42. CHAMPION RC89TMC
  43. CHAMPION RC8DMC
  44. CHAMPION RC8PYX
  45. CHAMPION RC9BMC
  46. CHAMPION RC9PYX
  47. CITROEN 59624A
  48. DENSO 0677008080
  49. DENSO 42511050631
  50. DENSO D20
  51. DENSO K20TXR
  52. EYQUEM FC42LS2E
  53. EYQUEM FC58LS2E
  54. EYQUEM RFC42LS2E
  55. EYQUEM RFC42LZ2E
  56. EYQUEM RFC52LS2E
  57. EYQUEM RFC52LSP
  58. EYQUEM RFC58LS2E
  59. EYQUEM RFC58LSP
  60. EYQUEM RFC58LZ2E
  61. FIAT 9618494580
  62. FIAT 9618571880
  63. FIAT 9619624580
  64. GENERAL MOTORS 90541059
  65. HERTH+BUSS ELPARTS L0K20TXR
  66. ISKRA SFE55LDRS
  67. ISKRA SFE65LDRS
  68. ISKRA SFE65LDS
  69. NGK 2288
  70. NGK 2890
  71. NGK 31
  72. NGK 3584
  73. NGK 3964
  74. NGK 4388
  75. NGK 4483
  76. NGK 5649
  77. NGK 7956
  78. NGK BCPR6ER
  79. NGK BCPR7ER
  80. NGK BK5EKU
  81. NGK BK6EKU
  82. NGK BKR5EK
  83. NGK BKR5EKU
  84. NGK BKR5EKUP
  85. NGK BKR6EK
  86. NGK BKR6EKE
  87. NGK BKR6EKU
  88. NGK BKR6EKUB
  89. NGK BKR6EKUE
  90. NGK BKR6EQU
  91. NGK BKR6EQUA
  92. NGK BKR6EQUB
  93. NGK BKR6EQUP
  94. NGK BKR6EQUPA
  95. OPEL 1214000
  96. OPEL 1214003
  97. OPEL 1214005
  98. OPEL 1214015
  99. OPEL 1214455
  100. OPEL 91132006
  101. PEUGEOT 59624A
  102. RENAULT 7439146775
  103. RENAULT 7700115827
  104. SAAB 4444741
  105. SAAB 4501029
  106. SEAT 101000031AA
  107. UNIPART GSP2017
  108. UNIPART GSP2018
  109. UNIPART GSP2028
  110. UNIPART GSP2059
  111. UNIPART GSP46522
  112. UNIPART GSP46622
  113. VALEO RF74HZ2Y
  114. VALEO RF80HZ2Y
  115. VOLVO 109X9146775
  116. VOLVO 207X9146775
  117. VOLVO 304X9146775
  118. VOLVO 9146775
  119. VW 101000031AA
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

DENSO K20TXR (5), Aizdedzes svece
Palielināt