Kategorijas
 
Ražotāji
 
Latvijas interneta veikali Salidzini
Iepirkumu grozs
0 produktu
 

DELPHI LP565 (5), Bremžu kluču komlekts, disku bremze

DELPHI LP565 (5), Bremžu kluču komlekts, disku bremze
Palielināt
Cena: 13,11€
Pieejamība: 5
Modelis: Bremžu kluču komlekts, disku bremze
Ražotājs: DELPHI
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

DELPHI LP565

Tehniskie parametri:

Numuri:

  1. LP565
  2. 20961
  3. 5012759303801

Raksturojumi:

  1. Bremžu sistēma - Lucas
  2. Garums 1 (mm) - 86,98
  3. Platums 1 (mm) - 53
  4. Biezums 1 (mm) - 17

Konstrukcijas numuri:

  1. A.B.S. 366231
  2. A.B.S. 37412
  3. AD AD597
  4. AD AD598
  5. AKEBONO AN4045K
  6. APEC braking PAD1020
  7. APEC braking PAD1119
  8. APEC braking PAD1190
  9. APEC braking PAD547
  10. ATE 13046028192
  11. ATE 1304602819202
  12. ATE 13046028202
  13. ATE 1304602820202
  14. ATE 1304602823202
  15. ATE 1304602845202
  16. ATE 1304602860202
  17. ATE 1304602864202
  18. ATE 1304602886202
  19. ATE 1304602894202
  20. ATE 13046029842
  21. ATE 1304602984202
  22. ATE 20961
  23. ATE 602819
  24. ATE 602820
  25. ATE 602823
  26. ATE 602845
  27. ATE 602860
  28. ATE 602864
  29. ATE 602886
  30. ATE 602894
  31. ATE 602984
  32. AUDI 1J0698451
  33. AUDI 1J0698451P
  34. AUDI 1K0698451C
  35. AUDI 1K0698451J
  36. AUDI 4B0698451
  37. AUDI 4B0698451B
  38. AUDI 4D0698451D
  39. BECK/ARNLEY 821407
  40. BENDIX 342003
  41. BENDIX 342361NA
  42. BENDIX 571361
  43. BENDIX 571361X
  44. BENDIX 571906
  45. BENDIX 571906B
  46. BENDIX 573005
  47. BENDIX 573032
  48. BENDIX 573032B
  49. BENDIX 573098
  50. BENDIX 573098B
  51. BENDIX 573112
  52. BLUE PRINT ADV184206
  53. BOSCH 0986424751
  54. BOSCH 0986461769
  55. BOSCH BP617
  56. BOSCH BP689
  57. Brake ENGINEERING PA1425
  58. Brake ENGINEERING PA494
  59. Brake ENGINEERING PA500
  60. CIFAM 8221002
  61. CIFAM 8221005
  62. CITROEN 425233
  63. CITROEN 425258
  64. CITROEN 425467
  65. CITROEN 4254C1
  66. DELPHI 20961
  67. DELPHI 5012759303801
  68. DELPHI LP565
  69. E.T.F. 120806
  70. E.T.F. 120906
  71. E.T.F. 121004
  72. EFI EDB541
  73. FEBI BILSTEIN 16342
  74. FEBI BILSTEIN 16344
  75. FEBI BILSTEIN 16346
  76. FEBI BILSTEIN 16404
  77. FEBI BILSTEIN 16457
  78. FEBI BILSTEIN 16478
  79. FEBI BILSTEIN 16488
  80. FEBI BILSTEIN 16527
  81. FERODO FDB1083
  82. FERODO FDB1491
  83. FERODO FDB1770
  84. FERODO FDB1788
  85. FERODO FDS1083
  86. FERODO FP565
  87. FERODO FQT1083
  88. FERODO FQT1491
  89. FERODO FQT1788
  90. FERODO FSL1083
  91. FERODO TAR1083
  92. FIAT 9404252328
  93. FMSI-VERBAND 20960
  94. FMSI-VERBAND 209601520
  95. FMSI-VERBAND 20960155
  96. FMSI-VERBAND 20961
  97. FMSI-VERBAND 209611650
  98. FMSI-VERBAND 7234D340
  99. FMSI-VERBAND 7335D340
  100. FORD 1001096
  101. FORD 1027640
  102. FORD 1115107
  103. FTE BL1193A3
  104. FTE BL1194A3
  105. GALFER 20345
  106. GALFER 20413
  107. GALFER 20433
  108. GALFER 20489
  109. GALFER 20492
  110. GALFER 20549
  111. GALFER 20755
  112. GIRLING 6108231
  113. GIRLING 6111961
  114. GIRLING 6113281
  115. GIRLING 6113301
  116. GIRLING 6114161
  117. GIRLING 6114391
  118. GIRLING 6114581
  119. GIRLING 6114671
  120. GIRLING 6115041
  121. GIRLING 6115781
  122. HERZOG GERMANY 886623
  123. HP (ZEBRA) 2974
  124. HP (ZEBRA) 7172
  125. HP (ZEBRA) 7440
  126. ICER 180697
  127. ICER 180697700
  128. ICER 180697703
  129. ICER 181650
  130. JURATEK JCP1083
  131. JURATEK JCP1491
  132. JURID 2841252
  133. JURID 28412524
  134. JURID 571906D
  135. JURID 571906J
  136. JURID 573005J
  137. JURID 573032J
  138. KAGER 350064
  139. KAGER 350096
  140. KAGER 350237
  141. KAGER 350917
  142. LANCIA 9404252328
  143. LPR 05P634
  144. LPR 05P647
  145. LPR 05P868
  146. MAGNETI MARELLI 363702160201
  147. MAGNETI MARELLI 363702160345
  148. MAGNETI MARELLI 363702160413
  149. MAGNETI MARELLI 363702160433
  150. MAGNETI MARELLI 363702160566
  151. MAGNETI MARELLI 363702160945
  152. MAGNETI MARELLI 363702161074
  153. MAGNETI MARELLI 363702161079
  154. MAGNETI MARELLI 363702161089
  155. MAGNETI MARELLI 363702161238
  156. MAGNETI MARELLI 363702161256
  157. MAGNETI MARELLI 363702161257
  158. MAGNETI MARELLI 363702161258
  159. MAGNETI MARELLI 363702161322
  160. MAGNETI MARELLI 363702161328
  161. MAGNETI MARELLI 363702161332
  162. MAGNETI MARELLI 363702161403
  163. METELLI 2201002
  164. METELLI 2201005
  165. MGA 223
  166. MGA 397
  167. MINTEX MDB1377
  168. MINTEX MDB2256
  169. MOPROD MDP1010
  170. MOTAQUIP VBP487
  171. MOTAQUIP VXL1158
  172. MOTAQUIP VXL257
  173. NECTO FD6354
  174. NECTO FD6354A
  175. NECTO FD6720
  176. NECTO FD6720A
  177. NECTO FD6720E
  178. NECTO FD6940A
  179. NECTO FD7179A
  180. NECTO FD7187A
  181. NK 223947
  182. NK 224719
  183. OPTIMAL 10120
  184. OPTIMAL 12208
  185. PAGID T1351
  186. PEUGEOT 425223
  187. PEUGEOT 425232
  188. PEX 7107
  189. PEX 7171
  190. QUINTON HAZELL BLF456
  191. QUINTON HAZELL BP456
  192. REMSA 26300
  193. REMSA 26318
  194. REMSA 26381
  195. REMSA 26389
  196. REMSA 26392
  197. RENAULT 440603530R
  198. RENAULT 440607960R
  199. RENAULT 6025371650
  200. RENAULT 7701206343
  201. RENAULT 7701206784
  202. RENAULT 7701207484
  203. RENAULT 7701207695
  204. RENAULT 7701208213
  205. RENAULT 7701208416
  206. RENAULT 7701208421
  207. ROADHOUSE 226300
  208. ROADHOUSE 226301
  209. ROADHOUSE 226303
  210. ROADHOUSE 226305
  211. ROADHOUSE 226345
  212. ROADHOUSE 226350
  213. ROADHOUSE 226374
  214. ROADHOUSE 226389
  215. ROADHOUSE 226392
  216. ROADHOUSE 9540
  217. ROULUNDS BRAKING 448181
  218. ROULUNDS BRAKING 548181
  219. ROULUNDS BRAKING 548186
  220. SCT Germany SP113
  221. SEAT 1H0698451A
  222. SEAT 1J0698451
  223. SEAT 1K0698451A
  224. SEAT 4B0698451
  225. SEAT 4B0698451B
  226. SEAT 4D0698451D
  227. SEAT 6X0698451A
  228. SEAT 7M0698451
  229. SEAT 7M3698451A
  230. SKODA 1J0698451
  231. SKODA 1J0698451M
  232. SKODA 1K0698451J
  233. SKODA 4B0698451
  234. SKODA 4B0698451B
  235. SKODA 4D0698451D
  236. SKODA 8E0698451A
  237. SWAG 32916052
  238. TEXTAR 2096015214
  239. TEXTAR 2096104
  240. TEXTAR 2096108
  241. TEXTAR 2096117414T4131
  242. TEXTAR 2355402
  243. TEXTAR 2355417214T4222
  244. TEXTAR 2355417215T4222
  245. TRUSTING 1021
  246. TRUSTING 1022
  247. TRW GDB1055
  248. TRW GDB1121
  249. TRW GDB1267
  250. TRW GDB1311
  251. TRW GDB1328
  252. TRW GDB1330
  253. TRW GDB1360
  254. TRW GDB1372
  255. TRW GDB1438
  256. TRW GDB1439
  257. TRW GDB1458
  258. TRW GDB1467
  259. TRW GDB1587
  260. TRW GDB485
  261. TRW GDB856
  262. UNIPART GBP871AF
  263. UNIPART GBP957AF
  264. VAG 1J0698451P
  265. VAG 7M3698451A
  266. VAG 8E0698451B
  267. VAG 8E0698451D
  268. VAICO V108104
  269. VAICO V108105
  270. VAICO V1081051
  271. VAICO V108124
  272. VAICO V108168
  273. VAICO V108171
  274. VAICO V108174
  275. VAICO V108177
  276. VAICO V108178
  277. VALEO 540149
  278. VALEO 540448
  279. VALEO 540490
  280. VALEO 540789
  281. VALEO 551684
  282. VALEO 551685
  283. VALEO 597086
  284. VALEO 597146
  285. VALEO 597175
  286. VALEO 597210
  287. VALEO 597352
  288. VALEO 597488
  289. VALEO 598242
  290. VALEO 598463
  291. VALEO 598474
  292. VALEO 598485
  293. VALEO 598559
  294. VALEO 598573
  295. VALEO 598681
  296. VW 1E0698451
  297. VW 1E0698451B
  298. VW 1E0698451C
  299. VW 1H0698451
  300. VW 1H0698451A
  301. VW 1H0698451D
  302. VW 1J0698451
  303. VW 1J0698451A
  304. VW 1J0698451B
  305. VW 1J0698451C
  306. VW 1J0698451D
  307. VW 1J0698451F
  308. VW 1J0698451G
  309. VW 1J0698451H
  310. VW 1K0698451A
  311. VW 1K0698451C
  312. VW 1K0698451J
  313. VW 3B0698451
  314. VW 3B0698451A
  315. VW 4B0698451
  316. VW 4B0698451A
  317. VW 4B0698451B
  318. VW 4D0698451C
  319. VW 4D0698451D
  320. VW 6X0698451
  321. VW 6X0698451A
  322. VW 7M0698451
  323. VW 7M3698451A
  324. VW 8E0698451
  325. VW 8E0698451A
  326. VW 8E0698451B
  327. VW 8E0698451D
  328. VW 8E0698451E
  329. WOKING P363301
  330. WOKING P363303
  331. WOKING P363305
  332. fri.tech. 1021
  333. fri.tech. 1022
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

Šim produktam nav papildus attēlu.