Kategorijas
 
Ražotāji
 
Latvijas interneta veikali Salidzini
Iepirkumu grozs
0 produktu
 

DELPHI LP18 (5), Bremžu kluču komlekts, disku bremze

DELPHI LP18 (5), Bremžu kluču komlekts, disku bremze
Palielināt
Cena: 11,94€
Pieejamība: 1
Modelis: Bremžu kluču komlekts, disku bremze
Ražotājs: DELPHI
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

DELPHI LP18

Tehniskie parametri:

Numuri:

  1. LP18
  2. 20034
  3. 5012759300046

Raksturojumi:

  1. Bremžu sistēma - Teves
  2. Garums 1 (mm) - 61
  3. Platums 1 (mm) - 56,5
  4. Biezums 1 (mm) - 14,5

Konstrukcijas numuri:

  1. A.B.S. 36009OE
  2. A.B.S. 36049OE
  3. ACDelco AC460281D
  4. ACDelco AC473881D
  5. ALFA ROMEO 10514220520325
  6. ALFA ROMEO 10514220520330
  7. ALFA ROMEO 10514220530330
  8. ALFA ROMEO 11352220450101
  9. ALFA ROMEO 1160022052
  10. ALFA ROMEO 11600220520330
  11. ALFA ROMEO 1163322052
  12. ALFA ROMEO 11633220520030
  13. ALFA ROMEO 14200620
  14. ALFA ROMEO 14207920
  15. ALFA ROMEO 1605710
  16. ALFA ROMEO 1605712
  17. ALFA ROMEO 1605723
  18. ALFA ROMEO 1605726
  19. ALFA ROMEO 310254042
  20. ALFA ROMEO 327256131
  21. ALFA ROMEO 4789100
  22. ALFA ROMEO 60778263
  23. ALFA ROMEO 710084
  24. ALFA ROMEO 710417
  25. ALFA ROMEO 800001
  26. ALFA ROMEO 90005268
  27. APEC braking PAD119
  28. APEC braking PAD121
  29. ARMSTRONG DP12
  30. ARMSTRONG DP123
  31. ATE 1304603401202
  32. ATE 13046034032
  33. ATE 1304603403202
  34. ATE 13046038042
  35. ATE 1304603804202
  36. ATE 13046038082
  37. ATE 1304603808202
  38. ATE 13046038452
  39. ATE 1304604033202
  40. ATE 1304604035202
  41. ATE 1304604036202
  42. ATE 13046040442
  43. ATE 1304604044202
  44. ATE 20034
  45. ATE 20173
  46. ATE 20755
  47. ATE 21035
  48. ATE 603401
  49. ATE 603403
  50. ATE 603804
  51. ATE 603808
  52. ATE 603845
  53. ATE 604033
  54. ATE 604035
  55. ATE 604036
  56. ATE 604044
  57. BENDIX 571230
  58. BENDIX 571279
  59. BENDIX 571279B
  60. BENDIX 571417
  61. BENDIX 571554
  62. BENDIX 571554B
  63. BMW 105062203901
  64. BMW 10506220530025
  65. BMW 1051422052
  66. BMW 10514220520325
  67. BMW 10514220520330
  68. BMW 11633220520030
  69. BMW 34111102623
  70. BMW 34111102966
  71. BMW 34111116619
  72. BOSCH 0986460343
  73. BOSCH 0986460345
  74. BOSCH 0986461073
  75. BOSCH 0986461730
  76. BOSCH 0986466302
  77. BOSCH BP496
  78. BOSCH BP603
  79. BOSCH BP679
  80. BOSCH F026000040
  81. Brake ENGINEERING PA204
  82. Brake ENGINEERING PA280
  83. CIFAM 8220030
  84. CIFAM 8220034
  85. CIFAM 8220080
  86. CIFAM 8222000
  87. DELPHI 20034
  88. DELPHI 5012759300046
  89. DELPHI LP18
  90. DON TDB54
  91. E.T.F. 120036
  92. E.T.F. 120096
  93. EFI EDB2
  94. FEBI BILSTEIN 16231
  95. FERODO FDB2
  96. FERODO FDB2410
  97. FERODO FDB2M
  98. FERODO FDB2X
  99. FERODO FDB704
  100. FERODO FP18
  101. FERODO FQT704
  102. FERODO FSL2
  103. FERODO TAR2
  104. FIAT 60727286
  105. FIAT 60729251
  106. FMSI-VERBAND 20034
  107. FMSI-VERBAND 20034150
  108. FMSI-VERBAND 200341500
  109. FMSI-VERBAND 20107
  110. FMSI-VERBAND 20107150
  111. FMSI-VERBAND 201071500
  112. FMSI-VERBAND 20173
  113. FMSI-VERBAND 201731500
  114. FMSI-VERBAND 20755
  115. FMSI-VERBAND 207551500
  116. FMSI-VERBAND 736D31
  117. FMSI-VERBAND 796D58
  118. FORD 0710084
  119. FORD 0710417
  120. FORD 710084
  121. FORD 710417
  122. FORD 800001
  123. FTE BL1007A1
  124. FTE BL1022A1
  125. FTE BL1593A3
  126. GALFER 20080
  127. GALFER 20081
  128. GALFER 20228
  129. GALFER 20510
  130. GALFER 21033
  131. GIRLING 6101012
  132. GIRLING 6101422
  133. GIRLING 6102402
  134. GIRLING 6102702
  135. GIRLING 6106562
  136. GIRLING 6111602
  137. GIRLING 6113312
  138. HERZOG GERMANY 886049
  139. HP (ZEBRA) 2190
  140. HP (ZEBRA) 2193
  141. HP (ZEBRA) 2206
  142. HP (ZEBRA) 2570
  143. JURID 2840003
  144. JURID 2841166
  145. JURID 571213J
  146. JURID 571279J
  147. JURID 571417J
  148. JURID 571554J
  149. KAGER 350044
  150. LDV GBP519
  151. LDV GBP572
  152. LPR 05P024
  153. LPR 05P109
  154. LPR 05P317
  155. LPR 05P362
  156. MAGNETI MARELLI 363702160080
  157. MAGNETI MARELLI 363702160596
  158. MAGNETI MARELLI 363702160980
  159. MERCEDES-BENZ 0004205720
  160. MERCEDES-BENZ 0004205820
  161. MERCEDES-BENZ 0004206220
  162. MERCEDES-BENZ 0004207020
  163. MERCEDES-BENZ 0004207120
  164. MERCEDES-BENZ 0004207620
  165. MERCEDES-BENZ 0004791400
  166. MERCEDES-BENZ 0005862542
  167. MERCEDES-BENZ 0005867642
  168. MERCEDES-BENZ 0014200620
  169. MERCEDES-BENZ 0014209320
  170. MERCEDES-BENZ 0015866442
  171. MERCEDES-BENZ 0025864742
  172. MERCEDES-BENZ 0025864842
  173. MERCEDES-BENZ 0060526040
  174. MERCEDES-BENZ 0060711959
  175. MERCEDES-BENZ 0060720645
  176. MERCEDES-BENZ 0060727286
  177. MERCEDES-BENZ 0060729250
  178. MERCEDES-BENZ 0060729251
  179. MERCEDES-BENZ 0060760090
  180. MERCEDES-BENZ 0060768090
  181. MERCEDES-BENZ 0060778263
  182. METELLI 2200030
  183. METELLI 2200034
  184. METELLI 2200080
  185. METELLI 2202000
  186. MEYLE 0252103515
  187. MGA 12
  188. MGA 382
  189. MGA 573
  190. MINTEX MDB2129
  191. MOPROD MDP2
  192. MOTAQUIP VBP151
  193. MOTAQUIP VBP161
  194. MOTAQUIP VXL151
  195. NECTO FD4177A
  196. NECTO FD50
  197. NECTO FD50A
  198. NECTO FD50E
  199. NK 221807
  200. NK 224806
  201. NK 229906
  202. OPEL 1605144
  203. OPEL 1605183
  204. OPEL 1605192
  205. OPEL 1605201
  206. OPEL 1605212
  207. OPEL 1605219
  208. OPEL 1605327
  209. OPEL 1605328
  210. OPEL 1605448
  211. OPEL 1605449
  212. OPEL 1605470
  213. OPEL 1605710
  214. OPEL 1605712
  215. OPEL 7872906
  216. OPEL 7873730
  217. OPEL 90297407
  218. OPEL 90297409
  219. PAGID T4114
  220. PEX 7141
  221. PEX 7146
  222. PEX 7148
  223. QUINTON HAZELL BLF126
  224. QUINTON HAZELL BLF686
  225. QUINTON HAZELL BP126
  226. QUINTON HAZELL BP686
  227. QUINTON HAZELL BP731
  228. REMSA 00660
  229. REMSA 14500
  230. REMSA 25720
  231. REMSA 25726
  232. ROADHOUSE 200600
  233. ROADHOUSE 200610
  234. ROADHOUSE 200630
  235. ROADHOUSE 200640
  236. ROADHOUSE 200660
  237. ROADHOUSE 2145
  238. ROADHOUSE 225700
  239. ROADHOUSE 225710
  240. ROADHOUSE 225720
  241. ROULUNDS BRAKING 460281
  242. ROULUNDS BRAKING 460283
  243. ROULUNDS BRAKING 460285
  244. ROULUNDS BRAKING 473886
  245. ROVER GBP519
  246. ROVER GBP572
  247. SAAB 891031
  248. SAAB 891048
  249. SAAB 8910481
  250. SCT Germany SP126
  251. ScanTech 40857
  252. TALBOT 16806300
  253. TALBOT 16830800
  254. TALBOT 16844000
  255. TALBOT 2724631
  256. TALBOT 30634900
  257. TALBOT 30666200
  258. TALBOT 424892
  259. TALBOT 425005
  260. TALBOT 4789100
  261. TEXTAR 2003415004
  262. TEXTAR 2003415004T4078
  263. TEXTAR 2010715004
  264. TEXTAR 2017314504
  265. TEXTAR 2017315004
  266. TEXTAR 2075515004
  267. TEXTAR 2103501
  268. TRUSTING 0030
  269. TRUSTING 0034
  270. TRUSTING 2090
  271. TRW GDB656
  272. UNIPART GBP519
  273. UNIPART GBP572
  274. VAICO V308100
  275. VAICO V308123
  276. VAICO V950048
  277. VALEO 168145
  278. VALEO 168216
  279. VALEO 540022
  280. VALEO 540077
  281. VALEO 540122
  282. VALEO 540445
  283. VALEO 551029
  284. VALEO 551603
  285. VALEO 551617
  286. VALEO 597109
  287. VALEO 597194
  288. VALEO 597197
  289. VALEO 598098
  290. VALEO 598270
  291. VALEO 598763
  292. VAUXHALL 803698151F
  293. VAUXHALL 90005268
  294. VAUXHALL 90016808
  295. VAUXHALL 91032971
  296. VAUXHALL 91075504
  297. VAUXHALL 91082782
  298. VAUXHALL 91090543
  299. VOLVO 270166
  300. VOLVO 271336
  301. VOLVO 271477
  302. VOLVO 271586
  303. VOLVO 271702
  304. VOLVO 271758
  305. VOLVO 271824
  306. VOLVO 271959
  307. VOLVO 271962
  308. VOLVO 272407
  309. VOLVO 272569
  310. VOLVO 272675
  311. VOLVO 272774
  312. VOLVO 272782
  313. VOLVO 272870
  314. VOLVO 272877
  315. VOLVO 272911
  316. VOLVO 8628240
  317. VW 311698151C
  318. VW 411698151B
  319. VW 803698151A
  320. VW 803698151C
  321. WOKING P106300
  322. WOKING P106310
  323. WOKING P357310
  324. fri.tech. 0030
  325. fri.tech. 0034
  326. fri.tech. 2090
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

Šim produktam nav papildus attēlu.